Hakkımızda

MidiPOS BİLGİSAYAR YAZILIM DONANIM HİZMETLERİ

MidiPOS

Kısaca MidiPOS

MidiPoS Bilgisayar Barkod Yazılım Elektronik Sanayi Ticaret Ltd. Şti 1 nisan 2010 Tarihinden sonra 1202/1 Sokak No:11/K Adresinde yeni mülkümüzde faaliyetimize devam ediyoruz. Sektörün ihtiyaçları doğrulrusunda terazi, yazarkasa, barkod okuyucu, barkod yazıcı, Pos Pc, baskül, yazarkasa, Çelik para kasası, Kasa altlıgı, gibi ürünleride yelpazemize katarak hizmet vermeye devam ediyoruz.Yeni İşyerimizde Hana ve CAS terazilerin yetkili satıcılıgı ve yetkili servisi olarakda hizmet vermekteyiz.

Avantajları

Tüm Tezgahlardan Ödeme Alabilme

Etiket İle Tahsilat Noktasına Sevk

Fişle Tahsilat Noktasına Sevk

Tek Noktadan Ödeme Alabilme

Neden MidiPOS

MidiPOS yazılımı ile ilgili birkaç tüyo

01.MidiPoS II

17" Dokunmatik monitörlerle dokunarak satış yapmanın kolaylığını yaşamaya hazır olun. MidiPOS size destek olarak işerinizi süratle yapmanıza yardımcı olacaktır.

02.Düzenli!

12 Cm lik büyük fan sessizce görevini yaparken fan sesinden rahatsız olmayacaksınız. Özel dizaynı sayesinde elektrik kablosu dışında hiçbir kablosu yoktur.

03.Kullanışlı!

Estetik yapısı ile tezgahınız da fazla yer işgal etmeyip bu alanları sizin kullanımınıza bırakır. 432 ayri ürünün resmine dokunarak satış yapabilme, sınırsız sayıda barkodlu ürün tanıtımı ve 10 ayrı tezgahtar performans takibi imkanı.

04.Tasarım Tescilli

Firmamızın Çerezciler için özel üretimidir. Cihazımızın tasarımı tescilli olup tüm hakları saklıdır. Cihazımızın monitör yüksekliği üç aşamalı olup resimde en alt konumda ki hali görünmektedir. Cihazımız arka kısmında 10 inch müsteri ekranı vardır.

Kalite Politikamız

img