Hakkımızda

BARKOSİS MidiPOS BİLGİSAYAR YAZILIM DONANIM HİZMETLERİ

MidiPoS Bilgisayar Barkod Yazılım Elektronik Sanayi Ticaret Ltd. Şti 1 nisan 2010 Tarihinden sonra 1202/1 Sokak No:11/K Adresinde yeni mülkümüzde faaliyetimize devam ediyoruz. Sektörün ihtiyaçları doğrulrusunda terazi, yazarkasa, barkod okuyucu, barkod yazıcı, Pos Pc, baskül, yazarkasa, Çelik para kasası, Kasa altlıgı, gibi ürünleride yelpazemize katarak hizmet vermeye devam ediyoruz.Yeni İşyerimizde Hana ve CAS terazilerin yetkili satıcılıgı ve yetkili servisi olarakda hizmet vermekteyiz.

  • Tüm Tezgahlardan Ödeme Alabilme
  • Tek Noktadan Ödeme Alabilme
  • Fişle Tahsilat Noktasına Sevk
  • Etiket İle Tahsilat Noktasına Sevk

Kuruyemiş, Market ve Manav!

01.MidiPoS II

17" Dokunmatik monitörlerle dokunarak satış yapmanın kolaylığını yaşamaya hazır olun. 2 GB Ram ve 2.41 Mghz işlemci 60 GB SSD Disk ile işerinizi süratle yapacaktır.

02.Düzenli!

12 Cm lik büyük fan sessizce görevini yaparken fan sesinden rahatsız olmayacaksınız. Özel dizaynı sayesinde elektrik kablosu dışında hiçbir kablosu yoktur.

03.Kullanışlı!

Estetik yapısı ile tezgahınız da fazla yer işgal etmeyip bu alanları sizin kullanımınıza bırakır. 432 ayri ürünün resmine dokunarak satış yapabilme, sınırsız sayıda barkodlu ürün tanıtımı ve 10 ayrı tezgahtar performans takibi imkanı.

04.Tasarım Tescilli

Firmamızın Çerezciler için özel üretimidir. Cihazımızın tasarımı tescilli olup tüm hakları saklıdır. Cihazımızın monitör yüksekliği üç aşamalı olup resimde en alt konumda ki hali görünmektedir. Cihazımız arka kısmında 10 inch müsteri ekranı vardır.

Ürünlerimiz

15 - 17 inch Monitör
ntel Dual-Core 2.41 Mghz CPU
2 GB Ram
2x COM Port
1x LPT port
60 GB SSD HDD
1 X USB 3.0
5 X USB 2.0
HDMI ikinci ekran Çıkışı
Pasif Soğutucu
Müşteri Ekranı (opsiyonel)
18 Çizgili Lazer Barkod Okuyucu

Midipos 2

15 - 17 inch Monitör
Intel Dual-Core 2.41 Mghz CPU
2 GB Ram
2x COM Port
1x LPT port
60 GB SSD HDD
1 X USB 3.0
5 X USB 2.0
HDMI ikinci ekran Çıkışı
Pasif Soğutucu
Müşteri Ekranı (opsiyonel)
18 Çizgili Lazer Barkod Okuyucu

Midipos Concorde 15-17